Edukacja wczesnoszkolna

Uczniowie klas I-III uczą się w jasnych, kolorowych i zaopatrzonych w liczne pomoce salach. Do ich dyspozycji jest również salka rekreacyjna wyposażona w sprzęt sportowy dostosowany do wieku i potrzeb dzieci, sala komputerowa, gdzie dzieci uczestniczą w zajęciach komputerowych oraz multimedialna sala językowa, w której uczniowie uczą się języka angielskiego.
    Nasi uczniowie mogą również korzystać z szeregu zajęć pozalekcyjnych, zarówno tych wspomagających jak i rozwijających ich wiadomosci i umiejętności. Są to kółko matematyczne, plastyczne, artystyczne oraz zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, rewalidacyjne, logopedyczne i socjoterapeutyczne.
    Do wieku dzieci dostosowane są także toalety uczniowskie.
    Młodsi uczniowie naszej szkoły są otoczeni szczególną opieką podczas przerw, które spędzają na obszernym holu pod baczną obserwacja dwóch dyżurujących nauczycieli oraz zajęć w świetlicy szkolnej czynnej od 7.00 do 15.20. Tam też uczniowie mogą spożywać obiady wykupione przez rodziców lub finansowane przez OPS.

Kameralna, miła i przyjazna atmosfera panująca w naszej szkole zapewnia doskonałe warunki do nauki i wszechstronnego rozwoju dzieci w młodszym wieku szkolnym.

Zapraszamy do szkolnej galerii zdjęć - Edukacja wczesnoszkolna